- -22,73 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Бежов |
| Мощност | 1600 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой филии | 4 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 20.5 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Гаранция | 24 месеца |