- -22,73 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Bej |
| Putere | 1600 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar de felii | 4 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Garanție | 24 luni |