- -22,73 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εξουσία | 1600 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 4 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |