
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 1600 W |
| Функции | Размразяване, Автоматично изключване, Система против хлъзгане, Широки отвори, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 18.2 cm |
| Ширина | 17.2 cm |
| Дължина | 38.3 cm |
| Тегло | 2.1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |