
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 1600 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αντιολισθητικό σύστημα, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 18.2 cm |
| Πλάτος | 17.2 cm |
| Μήκος | 38.3 cm |
| Βάρος | 2.1 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |