
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 1600 W |
| Functii | Dezghețarea, Oprirea automată, Sistem anti-alunecare, Deschideri largi, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 18.2 cm |
| Latime | 17.2 cm |
| Lungime | 38.3 cm |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Garanție | 24 месеца |