Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Жълт |
| Мощност | 900 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Отмяна, Място за съхранение на кабела, Автоматично изскачане на хляба, Автоматично подравняване, Широки отвори, Защита против прегряване, Индикаторна светлина, Препичане на бейгъл |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 7 |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 20.3 cm |
| Дължина | 18.8 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |