Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Galben |
| Putere | 900 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Anulare, Spațiu de stocare a cablurilor, Afișează automat pâinea, Aliniere automată, Deschideri largi, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Bagel toasting |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 20.3 cm |
| Lungime | 18.8 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Garanție | 24 luni |