Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Εξουσία | 900 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αναίρεση, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης, Препичане на бейгъл |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 20.3 cm |
| Μήκος | 18.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 1.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |