- -15,41 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Бежов |
| Функции | Автоматично изключване, Автоматично изскачане на хляба, Автоматично подравняване, Широки отвори, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 31.5 cm |
| Дължина | 19 cm |
| Тегло | 1.67 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |