- -15,41 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 31.5 cm |
| Μήκος | 19 cm |
| Βάρος | 1.67 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |