- -15,41 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Bej |
| Functii | Oprirea automată, Afișează automat pâinea, Aliniere automată, Deschideri largi, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 31.5 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Greutate | 1.67 Kg |
| Garanție | 24 luni |