- -9,19 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен, Инокс |
| Мощност | 1420 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Отмяна, Автоматично изскачане на хляба, Система против хлъзгане, Автоматично подравняване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 39.6 cm |
| Дължина | 13.2 cm |
| Тегло | 1.9 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |