- -9,19 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Tip display | LCD |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Negru, Inox |
| Putere | 1420 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Oprirea automată, Anulare, Afișează automat pâinea, Sistem anti-alunecare, Aliniere automată, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 39.6 cm |
| Lungime | 13.2 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |