- -9,19 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο, Inox |
| Εξουσία | 1420 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αναίρεση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αντιολισθητικό σύστημα, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 39.6 cm |
| Μήκος | 13.2 cm |
| Βάρος | 1.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |