- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 650 W |
| Функции | Отмяна, Автоматично изскачане на хляба, Термостат, Индикаторна светлина, Препичане на бейгъл |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 1 |
| Височина | 18.7 cm |
| Ширина | 29.4 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Гаранция | 24 месеца |