- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 650 W |
| Λειτουργίες | Αναίρεση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Θερμοστάτης, Λυχνία ένδειξης, Препичане на бейгъл |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 1 |
| Υψος | 18.7 cm |
| Πλάτος | 29.4 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |