- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 650 W |
| Functii | Anulare, Afișează automat pâinea, Termostat, Indicator luminos, Bagel toasting |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 1 |
| Inaltime | 18.7 cm |
| Latime | 29.4 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Garanție | 24 luni |