- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 900 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично подравняване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 1 |
| Височина | 17.5 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 38 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |