- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 900 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 1 |
| Υψος | 17.5 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 38 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |