- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 900 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Aliniere automată, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 1 |
| Inaltime | 17.5 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Garanție | 24 luni |