- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Размразяване, Отмяна, Място за съхранение на кабела, Автоматично изскачане на хляба, Автоматично подравняване, Широки отвори, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи, Поставка за кроасани |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 19.5 cm |
| Ширина | 26.5 cm |
| Дължина | 16.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Тегло | 1.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |