- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Dezghețarea, Anulare, Spațiu de stocare a cablurilor, Afișează automat pâinea, Aliniere automată, Deschideri largi, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă, Croissant Stand |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 19.5 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Garanție | 24 luni |