- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Αναίρεση, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα, Βάση κρουασάν |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 19.5 cm |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Μήκος | 16.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Βάρος | 1.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |