- Нов продукт
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Метал, Стомана |
| Цвят | Меден |
| Мощност | 930 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Отмяна, Автоматично изскачане на хляба, Автоматично подравняване, Широки отвори, Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 7 |
| Височина | 18.9 cm |
| Ширина | 15.6 cm |
| Дължина | 26.4 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Гаранция | 24 месеца |