- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Ατσάλι |
| Χρώμα | Με μέλι |
| Εξουσία | 930 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αναίρεση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 18.9 cm |
| Πλάτος | 15.6 cm |
| Μήκος | 26.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |