- Produs nou
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Metal, Oţel |
| Culoare | Cupru |
| Putere | 930 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Oprirea automată, Anulare, Afișează automat pâinea, Aliniere automată, Deschideri largi, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Inaltime | 18.9 cm |
| Latime | 15.6 cm |
| Lungime | 26.4 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Garanție | 24 luni |