- -5,62 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тримери |
|
| Материал ножчета | Инокс |
| Цвят | Черен |
| Захранване | Батерии |
| Нива на рязане | 3 |
| За | Мъже |
| Функции | Водоустойчивост |
| Тип продукт | Тример |
| Част от тялото | Нос, Ухо, Вежди |
| Използване за | Бръснене, Детайли |
| Тип употреба | Домашна |
| Покритие острие | Инокс |
| Брой включени приставки | 3 |
| Необходими батерии | 1.5V AA |
| Ширина | 3.2 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Гаранция | 36 месеца |