- -5,62 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тримери |
|
| Material lame | Inox |
| Culoare | Negru |
| Tip alimentare | Baterie |
| Trepte de taiere | 3 |
| Pentru | Bărbații |
| Functii | Rezistenta la apa |
| Tip produs | Trimmer |
| Zona corporala | Nas, Ureche, Sprâncene |
| Destinat pentru | Bierbarit, Detalii |
| Tip utilizare | Rezidential |
| Invelis lame | Inox |
| Numar capete incluse | 3 |
| Baterii necesare | 1.5V AA |
| Latime | 3.2 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Garanție | 36 luni |