- -5,62 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тримери |
|
| Υλικό λεπίδων | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Επίπεδα κοπής | 3 |
| Για | Ανδρες |
| Λειτουργίες | Αδιάβροχο |
| Τύπος Προϊόντος | Τρίμερ |
| Μέρος του σώματος | Μύτη, Αυτί, Φρύδια |
| Χρησιμοποιήστε για | Ξύρισμα, Λεπτομέρειες |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Λεπίδα επίστρωσης | Inox |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 3 |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 1.5V AA |
| Πλάτος | 3.2 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |