- -23,01 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за почистване на лице |
|
| Цвят | Бял |
| Тип задвижване | Вибрации |
| Ключови характеристики | Бутон ON/OFF |
| За | Жени |
| Тип продукт | Електрическа четка за лице |
| Част от тялото | Лице |
| Използване за | Почистване |
| Употреба | Суха кожа |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 1 |
| Височина | 5.5 cm |
| Ширина | 7.5 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Захранване | Акумулатор |