- -23,01 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за почистване на лице |
|
| Culoare | Alb |
| Tip actionare | Vibrații |
| Caracteristici cheie | Buton On/Off |
| Pentru | Femeie |
| Tip produs | Perie electrica fata |
| Zona corporala | Față |
| Destinat pentru | Curățenie |
| Utilizare | Piele uscata |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 1 |
| Inaltime | 5.5 cm |
| Latime | 7.5 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Tip alimentare | Acumulator |