- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за почистване на лице |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Κουμπί On/Off |
| Για | Γυναίκες |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική βούρτσα προσώπου |
| Μέρος του σώματος | Πρόσωπο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καθάρισμα |
| Χρήση | Ξηρό δέρμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 1 |
| Υψος | 5.5 cm |
| Πλάτος | 7.5 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |