- -35,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Материал острие | Стомана |
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Пластмаса, Инокс, Стомана |
| Брой остриета | 1 |
| Тип храна | Месо |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 41.5 cm |
| Дължина | 27 cm |