- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за рязане |
|
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Πλαστικό, Inox, Ατσάλι |
| Αριθμός λεπίδων | 1 |
| Είδος φαγητού | Κρέας |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 41.5 cm |
| Μήκος | 27 cm |