- -35,79 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за рязане |
|
| Materialul lamei | Oţel |
| Culoare | Argint |
| Material | Plastic, Inox, Oţel |
| Numărul de lame | 1 |
| Fel de mancare | Carne |
| Înălţime | 28.5 cm |
| Lăţime | 41.5 cm |
| Lungime | 27 cm |