- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Материал острие | Стомана |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Ключови характеристики | Регулиране дебелината на рязане, Механизъм за сгъване |
| Брой остриета | 1 |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип храна | Сирене, Месо, Хляб |
| Максимална ширина на рязане | 15 mm |
| Височина | 20.2 cm |
| Ширина | 33.1 cm |
| Дължина | 10.1 cm |
| Диаметър | 17 cm |
| Гаранция | 24 месеца |