- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за рязане |
|
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Регулиране дебелината на рязане, Механизъм за сгъване |
| Αριθμός λεπίδων | 1 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Είδος φαγητού | Сирене, Κρέας, Хляб |
| Μέγιστο πλάτος κοπής | 15 mm |
| Υψος | 20.2 cm |
| Πλάτος | 33.1 cm |
| Μήκος | 10.1 cm |
| Διάμετρος | 17 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |