- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за рязане |
|
| Materialul lamei | Oţel |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, Oţel |
| Caracteristici cheie | Ajustarea grosimii tăierii, Mecanism de pliere |
| Numărul de lame | 1 |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Fel de mancare | Brânză, Carne, Pâine |
| Lățimea maximă de tăiere | 15 mm |
| Înălţime | 20.2 cm |
| Lăţime | 33.1 cm |
| Lungime | 10.1 cm |
| Diametru | 17 cm |
| Garanție | 24 luni |