- -4,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Материал острие | Инокс |
| Цвят | Бял, Сив |
| Материал | Стомана |
| Съдържание пакет | 1 х Уред за рязане на картофи |
| Брой остриета | 36 |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип храна | Зеленчуци |
| Височина | 12.3 cm |
| Ширина | 11.6 cm |
| Дължина | 25.2 cm |
| Гаранция | 24 месеца |