- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за рязане |
|
| Υλικό λεπίδας | Inox |
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Уред за рязане на картофи |
| Αριθμός λεπίδων | 36 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά |
| Υψος | 12.3 cm |
| Πλάτος | 11.6 cm |
| Μήκος | 25.2 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |