- -4,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за рязане |
|
| Materialul lamei | Inox |
| Culoare | Alb, Gri |
| Material | Oţel |
| Pachet de conținut | 1 х Уред за рязане на картофи |
| Numărul de lame | 36 |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Fel de mancare | Legume |
| Înălţime | 12.3 cm |
| Lăţime | 11.6 cm |
| Lungime | 25.2 cm |
| Garanție | 24 месеца |