- -23,01 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Материал острие | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Стомана |
| Тип храна | Универсална употреба |
| Височина | 27.6 cm |
| Ширина | 38.2 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Тегло | 5.6 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |