- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за рязане |
|
| Υλικό λεπίδας | Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Είδος φαγητού | Γενική χρήση |
| Υψος | 27.6 cm |
| Πλάτος | 38.2 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Βάρος | 5.6 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |