- -23,01 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за рязане |
|
| Materialul lamei | Inox |
| Culoare | Argint |
| Material | Oţel |
| Fel de mancare | Utilizare universală |
| Înălţime | 27.6 cm |
| Lăţime | 38.2 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Greutate | 5.6 Kg |
| Garanție | 24 месеца |