- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Цвят | Бял, Бежов |
| Материал | Пластмаса, Инокс |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Паста |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дължина | 50 cm |
| Гаранция | 24 месеца |