- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за рязане |
|
| Culoare | Alb, Bej |
| Material | Plastic, Inox |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Paste |
| Înălţime | 28 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Garanție | 24 месеца |