- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за рязане |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπεζ |
| Υλικό | Πλαστικό, Inox |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Είδος φαγητού | Ζυμαρικά |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Μήκος | 50 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |