- -2,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Мощност | 0 W |
| Цвят | Инокс |
| Брой тави | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за готвене на пара |
| Форма на уреда | Кръг |
| Височина | 8.5 cm |
| Диаметър | 18.5 cm |