- -2,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Putere | 0 W |
| Culoare | Inox |
| Numar tavi | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aburi |
| Forma aparat | Cerc |
| Inaltime | 8.5 cm |
| Diametru | 18.5 cm |